Jump to content

ENESTALHABRAND

Admin
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ENESTALHABRAND last won the day on September 4

ENESTALHABRAND had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

2 Followers

About ENESTALHABRAND

 • Birthday August 4

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. Bakalım eski WoW oyuncularını bu paketiyle toplayabilecek mi
 2. Sesli videolar da çekeyim diyorum ama daha önce çekmediğim için bir anda sesliye dönmek de biraz saçma olur gibime geliyor. Onun haricinde, logo falan eklemeyi düşünüyorum bundan sonrakilere.
 3. Öyle olacağından şüphem yok.
 4. Aramıza hoş geldin @muhal. Konularını okumayı heyecanla bekliyorum. Bol şans. .
 5. Sevilen MMORPG Riders of Icarus'un mobil versiyonu bugün kapalı beta olarak açıldı. İşte Icarus Mobile'ın oynanış videosu.
 6. Haşhaşiler de çölde falan takılıyordu değil mi? Eğer öyleyse evet. Bunun da kumla falan ilgili yetenekleri var.
 7. Hashasin, birkaç aydır Black Desert'ın PC ve konsol versiyonlarında konuşuluyordu ve artık oyunun mobil versiyonunda da var. Hashasin, an itibariyle Black Desert Mobile'a eklenmiştir. Bugünden itibaren, Hashashin'lerin gelişinin bir kutlaması olarak oyunculara bir dizi görev sunulacak. Oyuncular, oturum açarak altın paralar, gelişmiş siyah kristaller, kalıntı parçaları, aşama 4 evcil hayvanlar ve Valks Tavsiyesi alabilirler. Son zamanlarda Black Desert Mobile'a çokça yeni güncelleme yayınlandı ve mobil oyuncular bu durumdan bir hâyli memnun. Bakalım Pearl Abyss gelecekte oyuncularına neler gösterecek? Hashashin trailer videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
 8. Warframe'in Heart of Deimos güncellemesi bugün itibariyle PC, PS4 ve XBOX One kullanıcıları için yayınlandı. TennoCon 2020'yi kaçırdıysanız, bu güncelleme bu ayın başlarında duyuruldu ve Warframe oyuncularının istediği her şeye kulak verildi. Daha fazla açık dünya sunulan güncellemeyle beraber, açık dünya haritasını daha da aktif kullanılan ve sosyalleşilen yer olmasını istiyorlar. Warframe Heart of Deimos hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.warframe.com/deimos buraya tıklayabilir ve oyunun internet sitesine gidebilirsiniz.
 9. Güncelleme güzel gibi. Metin2 oyuncuları memnun olur umarım.
 10. Rappelz'in sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir. Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows XP w/Service Pack 2 ya da Windows Vista CPU: Pentium-III 800MHz/Pentium-IV 1.5GHz RAM: 512 MB Ekran Kartı: 64 MB belleği olan herhangi bir ekran kartı. Önerilen Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows Xp - Vista veya daha üzeri CPU: Pentium-IV 2.0GHz RAM: 1024 MB Ekran Kartı: 128 MB belleği olan herhangi bir ekran kartı.
 11. Hem kandırdık, hem kandırıldık ya lanet olsun böyle işe. Bu konunun aynısından Donanımhaber Forum'da da var. Benim konum
 12. Dual Universe oyununun betasının bugün başlayacağını duyurmak isterim. Oyun hakkında bilginiz yoksa aşağıdaki bağlantıyı kullanarak detaylıca bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda şunu da söylemek isterim, betaya katılabilmek için oyuna abone olmanız gerekiyor. Standart olarak fiyatlandırma 7 dolar ile başlıyor ve abonelik sürenize göre indirime gidiliyor. Dual Universe oyunu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz: https://www.dualuniverse.game
×
×
 • Create New...